Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Obecnie posiadamy różnorodny sprzęt do wykonywania udrażniania, czyszczenia, inspekcji kanalizacji.

Na swoim wyposażeniu posiadamy wiele kamer do przeglądu instalacji kanalizacyjnych dla różnych średnic rur. W przypadku większych średnic jesteśmy w stanie wykonać dodatkowo pomiar spadku, sporządzić poglądowy wykres schemat, zaznaczyć w którym miejscu znajdują trójniki, bądź kaskady, uszkodzenia.

Oczywiście przed wykonaniem monitoringu niezbędne jest oczyszczenie wcześniej kanalizacji, dlatego idąc za potrzebami jakie niesie rynek podjęliśmy się również usługom polegającym na czyszczeniu omawianych rur za pomocą pojazdów typu WUKO. Są to samochody ciężarowe z zamontowanymi fabrycznie zabudowami, które pod wysokim ciśnieniem wprowadzają wodę do rurociągów celem wyczyszczenia ich z zabrudzeń. Oprócz omawianych samochód ciężarowych, na swoim wyposażeniu posiadamy równiez mniejsze pojazdy z zamontowanymi zabudowami cieśnieniowymi do udrażniania mniejszych średnic rur kanalizacyjnych.

Z kolei do przepychania kanalizacji wewnątrz budynków posiadamy specjalne urządzenia mechaniczne, które udrażniają kanalizacje za pomocą specjalnych sprężyn. Dodatkowo świadczymi również usługi polegające na lokalizowaniu studzienek kanalizacyjnych, rurociągów , itp.

Posiadamy również urządzenie do zadymiania kanalizacji, które umożliwia nam np. zlokalizowanie miejsca, z którego wydobywa się nieprzyjemny zapach.

duże WUKO do czyszczenia hydrodynamicznego kanalizacji

Czyszczenie hydrodynamiczne kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej na terenie woj. śląskiego