Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

WUKO – ciśnieniowe udrożnianie rur kanalizacyjnych

Pojazdy typu WUKO posiadające zabudowy wysokociśnieniowe do czyszczenia kanalizacji to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych metod usuwania zatorów z rur kanalizacyjnych. Jako firma świadcząca usługi udrażniania i czyszczenia kanalizacji od wielu lat, doskonale wiemy, z jakimi problemami zmagają się nasi klienci. Nieprzyjemny zapach, czy niemożność skorzystania z toalety wymagają szybkiej interwencji, dlatego każde zgłoszenie traktujemy priorytetowo i realizujemy je w możliwie najkrótszym terminie, a wykorzystanie zabudowy ciśnieniowej na pojeździe typu WUKO nieustannie nam w tym procesie pomaga.

Na czym polega metoda ciśnieniowo-hydrodynamiczna?

WUKO to samochód specjalistyczny  wyposażony w urządzenie ciśnieniowe do hydrodynamicznego czyszczenia i udrażniania kanalizacji. W trosce o jakość świadczonych usług oraz klienta wyposażyliśmy naszą flotę w tego typu pojazdy. Metoda polega na wykorzystaniu działania strumienia wody pod wysokim ciśnieniem, które wytwarzane jest przez pompę wysokociśnieniową zamontowaną na pojeździe, tłoczoną przez wąż i kierowaną przez specjalną dyszę. Woda pod wysokim ciśnieniem powoduje odrywanie się zanieczyszczeń od ścianek kanału kanalizacyjnego. Aby nie doszło do kolejnego zatoru, zanieczyszczenia te trafiają do studni rewizyjnej, dzięki czemu kanały są wyczyszczone i pozbawione wszelkich osadów.

Jakie prace kanalizacyjne wykonujemy przy użyciu WUKO?

Przy użyciu metody ciśnieniowo-hydrodynamicznej przeprowadzamy:

  • usuwanie z rur zalegających osadów z tłuszczu, piasku i liści,
  • udrażniamy kanalizację i rury o średnicy od 50 mm,
  • udrażniamy oraz czyścimy sieci kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej,
  • udrażniamy kanalizację od szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków i rewizji.
  • czyszczenie kanalizacji pod odbiory techniczne

Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych, firm, zakładów przemysłowych i spółdzielni. Dysponujemy większymi i mniejszymi pojazdami umożliwiającymi zastosowanie metody WUKO, dzięki czemu z łatwością możemy dostać się do trudno dostępnych miejsc i wąskich uliczek, lub bezpiecznie wjechać na zabłocony plac.

Dopasowujemy sprzęt do problemu

Do czyszczenia kanalizacji metodą WUKO wykorzystujemy różnego rodzaju dysze, dzięki którym jesteśmy w stanie rozbić i usunąć zatory powstałe z chusteczek nawilżonych, papieru, tłuszczu, elementów betonu, gałęzi i innych elementów pochodzenia naturalnego. Głowice wyposażone w łańcuchy lub frezy pozwalają usunąć nawet najcięższe zabrudzenia i osady.

Nasze usługi oferujemy w takich miejscowościach jak: Będzin