Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Pogotowie kanalizacyjne w Tarnowskich Górach

Zatkana kanalizacja? Nagła awaria? Stojąca woda w toalecie albo zlewie? Pogotowie kanalizacyjne dojeżdża do klientów z Tarnowskich Gór w przypadku niespodziewanych problemów z działaniem systemów kanalizacyjnych. Działamy sprawnie, usuwając przyczynę niedrożności lub awarii. Usługi pogotowia kanalizacyjnego polegają najczęściej na usuwaniu zatorów powstałych w odpływach, pionach i poziomach kanalizacji, a także odtykanie rur, które odprowadzają do szamba zanieczyszczenia.

Sprzęt do lokalizacji i usunięcia zatoru gwarancją skutecznego działania

Dysponujemy pojazdami ciężarowymi typu WUKO oraz mniejszymi autami wyposażonymi w zabudowy do ciśnieniowego udrożniania rur kanalizacyjnych. Korzystamy z elektromechanicznych spirali, a także sprzętu do monitoringu i zadymiania kanalizacji w celu jak najszybszego odnalezienia miejsca i przyczyny awarii.

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych, firmy i spółdzielnie. Zapewniamy szybką reakcję i szybkie przywrócenie działania systemów kanalizacyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Podejmujemy się realizacji każdego typu zleceń, nawet tych skomplikowanych i czasochłonnych.