Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Udrożnianie kanalizacji w Tarnowskich Górach

Zakres naszych usług obejmuje również udrożnianie kanalizacji. Dojeżdżamy do klientów z Tarnowskich Gór i okolicznych miejscowości, działając sprawnie i rzetelnie. Wykorzystujemy sprzęt przystosowany do każdego typu zadań związanych z odtykaniem rur kanalizacyjnych, zarówno w budynku, jak i na zewnątrz.

Ciśnieniowe, mechaniczne i elektryczne udrożnianie rur kanalizacyjnych

Nasze działanie opiera się na trzech podstawowych i przede wszystkim skutecznych metodach udrażniania rur kanalizacyjnych. To, jaki sposób wybierzemy, uzależnione jest przede wszystkim od tego, jaką średnicę ma rura, a także gdzie znajduje się zator i co jest przyczyną niedrożności.

Na zewnątrz budynku, do udrożniania instalacji zewnętrznych sanitarnych, ogólnospławnych i przemysłowych, najczęściej korzystamy z metody ciśnieniowej, która umożliwia pracę z rurami o średnicy od 50 mm. Strumienie wody pod wysokim ciśnieniem rozbijają i wypłukują zanieczyszczenia.

Metoda elektromechaniczna polega na wykorzystaniu działania posuwu specjalnych spiral, które dzięki specyfice swojego ruchu rozdrabniają i zbierają zanieczyszczenia, udrożniając rury. Technika ta sprawdza się przede wszystkim w usuwaniu zatorów wewnątrz budynków, w tym w udrożnianiu odpływów wanien i kabin prysznicowych, toalet, pisuarów i kratek podłogowych.