Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Monitoring kanalizacji w Tarnowskich Górach

Oferujemy usługi monitoringu kanalizacji na terenie Tarnowskich Gór i okolicznych miejscowości. Wykorzystujemy sprzęt umożliwiający kamerowanie instalacji przeznaczonych do odprowadzania ścieków i wody opadowej na znacznych odległościach, co pozwala przeprowadzić inspekcję stanu rur bez potrzeby wchodzenia do nich. Monitoring kanalizacji pozwala również ustalić miejsce i przyczynę  awarii sieci.

Kamery do dużych i małych średnic rur

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie monitoringu rur kanalizacyjnych na zewnątrz budynków, a także mniejszych rur, rozprowadzonych do zlewów, pionów czy toalet. Do badania rurociągów zewnętrznych wykorzystujemy kamery samojezdne wyposażone w funkcję pomiaru spadku kanalizacji, a także przebytej odległości.

Monitoring wykonujemy w celu:

  • przeprowadzenia inspekcji kanalizacji, a także rur zewnętrznych i wewnętrznych,
  • przeprowadzenia inspekcji nowo wybudowanej kanalizacji,
  • odszukania studzienek, które nie są widoczne na powierzchni,
  • identyfikacji miejsc awaryjnych rur, a także zlokalizowania miejsca i rodzaju zatoru.

Usługa monitoringu kanalizacji

W ramach usługi inspekcji kanalizacji kamerą jezdną klient otrzymuje nagranie z przebiegu monitoringu kanalizacji na płycie DVD, raport pisemno-graficzny, który zawiera szczegółowe dane o odcinku kanalizacji, który został poddany badaniu, a także wysokiej jakości zdjęcia obserwowanych nieprawidłowości.