Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Czyszczenie kanalizacji w Tarnowskich Górach

Specjalizujemy się w ciśnieniowym i mechanicznym czyszczeniu kanalizacji. Tarnowskie Góry to jeden z obszarów, na których świadczymy usługi, dojeżdżając pojazdami wyposażonymi i dostosowanymi do zgłoszonego problemu i warunków terenu. Doskonale rozumiemy, jak ważna jest sprawność działania w sytuacji, gdy pojawiają się problemy z drożnością kanalizacji i jej nadmiernym zanieczyszczeniem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie realizować w możliwie najkrótszym terminie.

Czyścimy kanalizacje deszczowe, sanitarne i przemysłowe, a także przepompownie

Usługi w zakresie czyszczenia kanalizacji obejmują ciągi deszczowe, sanitarne i przemysłowe. Dysponujemy sprzętem mechanicznym, który wykorzystamy do przepychania rur wewnątrz budynków, a także specjalistycznymi pojazdami ciężarowymi typu WUKO oraz mniejszymi autami, którymi docieramy do miejsc trudno dostępnych, gdzie manewrowanie wozem ciężarowym byłoby niewykonalne.

Oferujemy także czyszczenie przepompowni wraz z czyszczeniem pomp. W celu usunięcia osadów i złogów wykorzystujemy specjalistyczne pojazdy ssąco-płuczące.