Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Udrażnianie kanalizacji Katowice

Jesteśmy firmą udrażniającą rury kanalizacyjne.Do udrożniania rur kanalizacyjnych w budynkach, bądź na zewnątrz stosuje się kilka metod. Uzależnione jest to od średnicy rury, lokalizacji zatoru oraz rodzaju zatoru. W zależności od omawianych czynników stosujemy następujące metody:

  1. - ciśnieniowa - polega na usunięciu zatoru przy pomocy wysokiego ciśnienia. Metodę tę stosujemy gdy istnieje możliwość wykonania usługi na zewnątrz budynku tzn. od studzienki, rewizji, bądź szamba. Jest to zdecydowanie najlepsza metoda przepychania rur kanalizacyjnych, gdyż przy jej pomocy możemy usunąć z rur wszelkie zabrudzenia, nie wchodząc przy tym do budynku.

  2. - przy pomocy urządzeń elektrycznych - polega na usunięciu zatoru przy pomocy spiral. Są to specjalnie wzmacnianie sprężyny, które wprowadza się do rur kanalizacyjnych, a następnie odpowiednie urządzenie obraca je z określoną siłą. Na końcu sprężyny zamontowana jest specjalna końcówka przeznaczona do konkretnego zatoru, która frezuje zator, a następnie czyści rurę kanalizacyjną. Metodę tą stosuje się wewnątrz budynku do usuwania zapchania kanalizacyjnego

  3. - mechaniczna - polega na usunięciu zatoru przy pomocy pompki ssąco-tłoczącej

Wykonujemy udrażnianie kanalizacji w rejonach Katowic m.in. Śródmieście, Bogucice, Załęże, Dąb, Murcki, Podlesie, Zawodzie, Ligota-Panewniki, itp.

CZAS DOJAZDU NAWET W 60 MINUT*

Jeżeli zapchała ci się toaleta, masz zapchany zlew, studzienkę kanalizacyjną, rurę odpływową od szamba. Jeżeli masz problem z nieprzyjemnym zapachem, bądź masz zapchany pion kanalizacyjny nie czekaj zadzwoń do nas. Uporamy się z udrożnieniem twojej kanalizacji błyskawicznie. Udrożnimy każdą rurę, jeżeli tylko nie występuje wada wewnątrz instalacji. Przepchamy każdą instalację kanalizacyjną, jeżeli nam się to nie uda, a instalacja nie jest uszkodzona nie pobierzemy żadnej opłaty. W przypadku wątpliwości zadzwoń do nas, zapytaj - przepychanie kanalizacji Katowice.

Nie czekaj. Zgłoś awarię. Przetykanie rur Katowice

Tel. kontaktowy 502-220-475 e-mail: biuro@hydroseb.pl

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Sabina Kolań..., Katowice, 11.12.2018

"Jestem zadowolona z wykonanej usługi, ścieki zaczęły wypływać z brodzika, na szczęście panowie przyjechali szybko, okazało się że pion w kamienicy jest zapchany. Przepchnięto kanalizację taką spiralą, póki co problem się nie powtórzył"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Halina Kowal..., Katowice, 09.01.2019

"Co więcej powiedzieć panowie wykoanali zadanie dobrze. Polecam"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Krystian Zarę...,z Katowic,28.01.2019

"Wezwałem jedną firmę, usługe wykonali , za miesiąc znów ten sam problem, wezwałem Hydroseb udrożnili kanalizację, co się okazało instalacja jest nieprawidłowo położona, występują zaniżenia, dzięki nim dowiedziałem się że wykonawca źle położył rury. Z tej firmy jestem bardzo zadowolony oprócz przepchnięcia kanalizacji wykonali jeszcze monitoring co rozjaśniło znacznie sytuację"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Marek Kalin..., Katowice,04.03.2019

"Miałem problem z zapchana kanalizacją w niedziele. Większość firm nie odbierała telefonu, tu dodzwoniłem się bez problemu, szybko przyjazd i wykoanie usługi wzorcowo. Polecam"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Jadwiga Koty..., Katowice, 18.03.2019

"Od wezwania firma pojawiła się w mniej niż godzinę, kanalizacja działa więc jestem zadowolona."

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Kacper Mis., Katowie,21.03.2019

"Szybko, dobrze, zgodnie, polecam"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Mariusz Urba..., Katowice, 26.03.2019

"Dostałem nr telefonu od znajomego, polecał firmę, ja rónież się nie zawiodłem. Jestem zadowolony, udrożnili kanalize od szamba nie wchodząc do domu "

Pogotowie kanalizacyjne Katowice - Przepychanie kanalizacji Katowice

Tel. kontaktowy 502-220-475 e-mail: biuro@hydroseb.pl

Zatkana toaleta Katowice - Przepychanie kanalizacji Katowice Pogotowie kanalizacyjne Katowice - realizacja usługi w dogodnym terminie

Hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej Katowice Szybka realizacja usług - duże WUKO Katowice, czyszczenie kanałów kanalizacyjnych