Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

MONITORING TV INSTALCJI KANALIZACYJNYCH KATOWICE

Wykonujemy inspekcję kanalizacji w następujących rejonach Katowic m.in. Śródmieście, Bogucice, Załęże, Dąb, Murcki, Podlesie, Zawodzie, Ligota-Panewniki, itp.

CZAS DOJAZDU NAWET W 60 MINUT*

Inspekcję kanalizacji przeprowadza się w celu zlokalizowania uszkodzeń rur kanalizacyjnych, stwierdzenia wad w ułożeniu kanalizacji, jest również niezbędna w celu odbioru nowo wybudowanej kanalizacji. Na swym wyposażeniu posiadamy kamery do przeglądu kanalizacji:

- dla dużych średnic rur - monitoring kanalizacji przy pomocy kamer samojezdnych, które mają możliwość pomiaru spadku kanalizacji, dokładnego obejrzenia rur kanalizacyjnych od wewnątrz, itp.

- dla mniejszych średnic rur - do inspekcji kanalizacji używamy kamery które umożliwiają przegląd rur kanalizacyjnych poprowadzonych np. do zlewu, wc, umywalek, pionów, itp. oraz lokalizację tzw. problematycznych miejsc.

Inspekcja tv sieci kanalizacyjnych Katowice

Inspekcja instalacji kanalizacyjnych Katowice

Katowice Monitoring sieci kanalizacyjnej dla różnych średnic rur

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Kamila Karo..., Katowice, 1.10.2018

"Często powtrzały się w moim domu zatory, wezwałam Hydroseb udrożnili kanalizację, ale zasugerowali że coś jest nie tak z instalacją, zaproponowano mi użycie kamery do inspekcji kanalizacji. Dzięki temu odkryliśmy wystająca uszczelkę która zatrzymywała wszystkie nieczystości, uszczelkę usunęli. Jestem bardzo zadowolona, z usług tej firmy."

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Barbara Tyr..., Katowice, 14.01.2019

"Miałam zapchaną rurę kanalizacyjną, panowie przyjechali. Od razu zapytali się kiedy była kostka montowana, zaproponowano mi wykonanie monitoringu kanalizacji. Jakie było zdumienie, rura do połowy była wgnieciona, mam nagranie z przeprowadzonej inspekcji co będzie dowodem podczas sporów z wykonawcą kostki brukowej"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Sebastian Jastrz...,z Katowic,28.02.2019

"Kupowałem mieszkanie w kamienicy, przed zakupem chciałem wykonać inspekcję, dlatego wezwałem firmę hydroseb. Teraz chociaż jestem spokojny i nie czekają mnie niespodziewane remonty. Firmę polecam bo zrobli swoją robotę świetnie."

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Agnieszka Pur..., Katowice,07.03.2019

"Zaproponowano mi użycie kamery do przeglądu kanalizacji. Okazało się że w rurze jest mała dziura. Ułatwiło mi to zlokalizowanie miejsca przyczyniającego się do wycieków. Polecam"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Rafał Kote..., Katowice, 22.03.2019

"Jestem zadowolony, usługa wykonana naprawdę dobrze i widać, że panowie znają się na swojej robocie"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Ewa Jasi., Katowie,27.03.2019

"Nie bardzo chciałam zgodzić się na wykonanie inspekcji gdyż wydawało mi się to niepotrzebnym wydatkiem, ale dobrze że się przekonałam bo terez wiem że jest uszkodzenie i w którym miejscu. Spokojnie mogę polecić firmę"

Monitoring kanalizacji Katowice

Kamerowanie kanalizacji Katowice - duże i małe średnice rur.Monitoring kanalizacji Katowice- pomiar spadków - 502-220-475