Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Czyszczenie kanalizacji Katowice: deszczowe, sanitarne - WUKO Katowice

Jest to metoda ciśnieniowa czyszczenia instalacji bądź sieci kanalizacyjnych. Polega na wprowadzeniu węża o podwyższonej wytrzymałości do rur kanalizacyjnych. Na końcu węża zamontowana jest odpowiednia dysza przeznaczona do usunięcia odpowiedniego zatoru, bądź wyczyszczenia określonego zabrudzenia. Urządzenie zamontowane na samochodzie WUKO pompuje wodę na koniec węża, gdzie z dyszy pod wysokim ciśnieniem wydostaje się woda, która czyści rury kanalizacyjne.

Istotnym elementem jest również rodzaj dyszy użytej do czyszczenia kanalizacji. W zależności od średnicy rury, rodzaju zaburdzenia, materiału stosuje się różne dysze czyszczące.

Usługi czyszczenia kanalizacji deszczowych bądź sanitarnych przy pomocy tzw. dużego WUKO wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ceny oraz innych warunków umowy oraz przesłaniu zlecenia na nasz adres e-mail.

Wykonujemy czyszczenie kanalizacji w następujących rejonach Katowic

m.in. Śródmieście, Bogucice, Załęże, Dąb, Murcki, Podlesie, Zawodzie, Ligota-Panewniki, itp.

CZAS DOJAZDU NAWET W 60 MINUT*

Czyszczenie i obsługa przepompowni Katowice

W wyniku zapotrzebowania na usługi serwisowania przepompowni oferujemy naszym klientom, również usłgę czyszczenia przepompowni różnych wymiarów, w tym również wyjęcie pomp oczyszczenie ich wraz z podłączeniem.

Przy pomocy hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji możemy wyczyścić instalacje kanalizacji deszczowych, sanitarnych, przemysłowych, ogólnospławnych, ale również studzienki kanalizacyjne, wpusty deszczowe. Na swoim wyposażeniu posiadamy kilka pojazdów ciężarowych przeznaczonych do czyszczenia kanalizacji. W zależności od pojazdu mają one różną wydajność pracy, co sprawia, że dostosowuje się moc pracy pompy do średnicy rury oraz zabudzenia danej instalacji. Popularnie auta te nazywa się WUKO.

WUKO Katowice

Jesteśmy w stanie wyczyścić instalacje kanalizacyjne dla średnic od DN90 wzwyż. Dla czyszczenia kanalizacji o małych średnicach rur używamy mniejszych pojazdów z zamontowanymi odpowiednimi pompami

Tel. kontaktowy 502-220-475 e-mail: biuro@hydroseb.pl

Czyszczenie kanalizacji sanitarnych Katowice Hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej Katowice Szybka realizacja usług - duże WUKO Katowice, czyszczenie kanałów kanalizacyjnych
Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Dawid Kędz..., Katowice, 19.12.2018

"Usługa zrobiona dobrze, nie mam nic do zarzucenia. Firmę mogę jak najbardziej polecić"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Klaudia Stani..., Katowice, 03.01.2019

"Mieliśmy zapchaną instalację kanalizacyjną, wezwaliśmy pogotowie kanalizacyjne, firma miała problem z udrożnieniem rur, (niestety niedopilnowaliśmy firmy która wykonywała remont w naszym domu i wszystko wlewali do wc). Na szczęście udało się i instalacja jest już sprawna. Firmę od przepychania rur polecam"

Hydro Seb - czyszczenie kanalizacji

Stefania Biał...,z Katowic,24.01.2019

"Wezwaliśmy firmę do wyczyszczenia instalacji zewnętrznej na terenie zakładu. Usługa była wykonana terminowo, Hydro seb jest firmą godną polecenia"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Jarosław Kowa..., Katowice,02.02.2019

"Miałem problem z szambem ekologicznym, firma wyczyściła całą instalację dookoła budynku, wszystko terez śmiga. Jestem zadowolony"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Tomek Pięt..., Katowice, 09.03.2019

Nie jest to typ naprawy z którym chciałabym sobie sama radzić. Dobrze że takie firmy istnieją. Serwis przyjechał bardzo szybko, usługę wykonali, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Monika Maje., Katowie,16.02.2019

"Jestem zadowolona, usługa wykonana naprawę szybko, wszystko już działa"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Jutyna Kub..., Katowice, 27.02.2019

Usługa wykoanana szybko, i skutczenie. Polecam

Czyszczenie kanalizacji Katowice - WUKO KatowiceCzyszczenie kanalizacji Katowice:  deszczowych, sanitarnych - WUKO