Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Jak zlokalizować nieszczelność w rurach?

Jak zlokalizować nieszczelność w rurach?

Często znalezienie nieszczelności w rurach nie jest łatwe. Zadanie ułatwi wykorzystanie specjalnej kamery. Inspekcje kamerą kanalizacyjną zapewniają wgląd do wnętrza rur w celu wyraźnej i łatwej diagnozy. Taki monitoring może być szczególnie cenny dla właścicieli domów, ponieważ zapewnia rzetelne sprawdzenie, co dzieje się w kanałach, bez konieczności polegania na domysłach. Inspekcje za pomocą kamer kanalizacyjnych mogą wykryć zatkania, pęknięcia rury, nagromadzenie zanieczyszczeń i sprawdzenie uszkodzeń przez korzenie drzew. Sprawdź, kiedy możesz potrzebować inspekcji rur kamerą!

Kupno i przeprowadzka do nowego domu

Przeprowadzka do nowego domu to idealny czas na przeprowadzenie inspekcji kanalizacji. Sprawdzasz wszystkie inne części domu, więc też powinieneś zajrzeć pod ziemię do rur przed zakupem. Tuż przed zakupem lub przed wprowadzeniem się do domu jest to idealny czas na przeprowadzenie inspekcji kamerą kanalizacyjną. Monitoring kanalizacji jest szczególnie potrzebny, jeśli kupujesz starszy dom lub dom otoczony dużą ilością drzew. Cofanie się ścieków lub zatkania rur wkrótce po przeprowadzce do nowego domu może być frustrujące. Unikniesz tego jeśli skorzystasz z usługi sprawdzenia rur kamerą przed zakupem lub przed wprowadzeniem się do nowo zakupionego domu.

Woda wolno spływa lub się cofa

Czy na dnie prysznica zbiera się woda? Opróżnianie zlewu kuchennego trwa dłużej niż zwykle? Czy toaleta ciągle się zapycha? Odpływy, które nie działają idealnie, wymagają dalszego, gruntownego zbadania. Inspekcja kamerą kanalizacyjną pozwala zajrzeć do środka, dzięki czemu można przeanalizować, co znajduje się w rdzeniu zablokowanych lub powolnych odpływów, i zastosować odpowiedni sposób naprawy.

Wahania lub spadki ciśnienia wody

Problemy z ciśnieniem wody mogą powodować problemy ze wzięciem prysznica i poprawne działanie zmywarki lub pralki. Nieszczelne rury mogą powodować problemy z właściwym ciśnieniem. Często trudno dotrzeć do przyczyny. Tutaj przydaje się inspekcja za pomocą kamery kanalizacyjnej, aby uzyskać wgląd w rurę kanalizacyjną i wszelkie potencjalne nieszczelności, które mogą powodować spadki lub wahania ciśnienia wody.

Widoczne wycieki w fundamentach

Wycieki w fundamentach mogą być bardzo trudne do zdiagnozowania, a ich naprawienie wymaga dużych nakładów finansowych. Często okazuje się, że przeciek pod fundamentem jest spowodowany przez przewód kanalizacyjny. Nie chcesz kopać rur kanalizacyjnych i fundamentu, aby dowiedzieć się, gdzie jest przeciek. Sprawdzenie za pomocą kamery kanalizacyjnej może często pomóc w szybkim i skutecznym zlokalizowaniu i zidentyfikowaniu źródła wycieku. Nie będziesz musiał robić niepotrzebnych wykopów i oszczędzisz pieniądze.