Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Udrażnianie kanalizacji Gliwice

Wykonujemy udrażnianie kanalizacji w rejonach Gliwic m.in. Rozbrak, Górniki, Stroszek, Vitor, Osiedle Kwiatowe, itp.

CZAS DOJAZDU NAWET W 60 MINUT*

Do udrożniania rur kanalizacyjnych w budynkach, bądź na zewnątrz stosuje się kilka metod. Uzależnione jest to od średnicy rury, lokalizacji zatoru oraz rodzaju zatoru. W zależności od omawianych czynników stosujemy następujące metody:

  1. - ciśnieniowa - polega na usunięciu zatoru przy pomocy wysokiego ciśnienia. Metodę tę stosujemy gdy istnieje możliwość wykonania usługi na zewnątrz budynku tzn. od studzienki, rewizji, bądź szamba. Jest to zdecydowanie najlepsza metoda przepychania rur kanalizacyjnych, gdyż przy jej pomocy możemy usunąć z rur wszelkie zabrudzenia, nie wchodząc przy tym do budynku.

  2. - przy pomocy urządzeń elektrycznych - polega na usunięciu zatoru przy pomocy spiral. Są to specjalnie wzmacnianie sprężyny, które wprowadza się do rur kanalizacyjnych, a następnie odpowiednie urządzenie obraca je z określoną siłą. Na końcu sprężyny zamontowana jest specjalna końcówka przeznaczona do konkretnego zatoru, która frezuje zator, a następnie czyści rurę kanalizacyjną. Metodę tą stosuje się wewnątrz budynku do usuwania zapchania kanalizacyjnego

  3. - mechaniczna - polega na usunięciu zatoru przy pomocy pompki ssąco-tłoczącej

Jeżeli zapchała ci się toaleta, masz zapchany zlew, studzienkę kanalizacyjną, rurę odpływową od szamba. Jeżeli masz problem z nieprzyjemnym zapachem, bądź masz zapchany pion kanalizacyjny nie czekaj zadzwoń do nas. Uporamy się z udrożnieniem twojej kanalizacji błyskawicznie. Udrożnimy każdą rurę, jeżeli tylko nie występuje wada wewnątrz instalacji. Przepchamy każdą instalację kanalizacyjną, jeżeli nam się to nie uda, a instalacja nie jest uszkodzona nie pobierzemy żadnej opłaty.

Nie czekaj. Zgłoś awarię. Pogotowie kanalizacyjne Gliwice

Tel. kontaktowy 502-220-475 e-mail: biuro@hydroseb.pl

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Wiesława Pot..., Gliwice, 23.12.2018

"Nie mogę nic zarzucić, usługa wykonana świetnie"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Dagmara Ka..., Gliwice, 19.01.2019

"Dość często zdarzały się u mnie sytuacji awaryjne, firma wykonywała usługę i odjeżdżała, tutaj panowie zaproponowali użycie kamery, okazało się że w rurach wystaje uszczelka kótra utrudnia przepływ ścieków"

Pogotowie kanalizacyjne Hydro Seb -opinie

Marta Sza...,Gliwice, 29.01.2019

"Na szczęście firma szybko przyjechała i udrożniła instalację, wszystkie ścieki wybijały w moim mieszkaniu, gdyby nie szybka realizacja pewnie długo sprzątałabym wszystko. Polecam"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Weronika Pio...,Gliwice, 17.02.2019

"Polecam, usługa wykonana profesjonalnie"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Olga Zy...,Gliwice, 03.03.2019

"Firma przepychała wc, wszystko sprawne, jestem zadowolona"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Mariusz Tu...,Gliwice, 26.03.2019

"Polecam, usługa wykonana fachowo"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Jacek Pia...,Gliwice, 05.04.2019

"Jestem zadowolony firma zlokalizowała źródło brzydkiego zapachu"

Pogotowie kanalizacyjne Katowice - Przepychanie kanalizacji Katowice

Tel. kontaktowy 502-220-475 e-mail: biuro@hydroseb.pl

Zatkana toaleta Katowice - Przepychanie kanalizacji Katowice Pogotowie kanalizacyjne Katowice - realizacja usługi w dogodnym terminie

Hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej Katowice Szybka realizacja usług - duże WUKO Katowice, czyszczenie kanałów kanalizacyjnych