Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Czyszczenie kanalizacji Chorzów: deszczowe, sanitarne

Jest to metoda ciśnieniowa czyszczenia instalacji bądź sieci kanalizacyjnych. Polega na wprowadzeniu węża o podwyższonej wytrzymałości do rur kanalizacyjnych. Na końcu węża zamontowana jest odpowiednia dysza przeznaczona do usunięcia odpowiedniego zatoru, bądź wyczyszczenia określonego zabrudzenia. Urządzenie zamontowane na samochodzie ( WUKO pompuje wodę na koniec węża, gdzie z dyszy pod wysokim ciśnieniem wydostaje się woda, która czyści rury kanalizacyjne.

Istotnym elementem jest również rodzaj dyszy użytej do czyszczenia kanalizacji. W zależności od średnicy rury, rodzaju zaburdzenia, materiału stosuje się różne dysze czyszczące.

Usługi czyszczenia kanalizacji deszczowych bądź sanitarnych przy pomocy tzw. dużego WUKO wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ceny oraz innych warunków umowy oraz przesłaniu zlecenia na nasz adres e-mail.

Wykonujemy czyszczenie kanalizacji w następujących rejonach Chorzowam.in. Chorzów Batory, Chorzów Stary, Centrum, Oś. Irys, Oś. Ruchu, itp.

CZAS DOJAZDU NAWET W 60 MINUT*

Czyszczenie i obsługa przepompowni Chorzów

W wyniku zapotrzebowania na usługi serwisowania przepompowni oferujemy naszym klientom, również usłgę czyszczenia przepompowni różnych wymiarów, w tym również wyjęcie pomp oczyszczenie ich wraz z podłączeniem.

Przy pomocy hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji możemy wyczyścić instalacje kanalizacji deszczowych, sanitarnych, przemysłowych, ogólnospławnych, ale również studzienki kanalizacyjne, wpusty deszczowe. Na swoim wyposażeniu posiadamy kilka pojazdów ciężarowych przeznaczonych do czyszczenia kanalizacji. W zależności od pojazdu mają one różną wydajność pracy, co sprawia, że dostosowuje się moc pracy pompy do średnicy rury oraz zabudzenia danej instalacji. Popularnie auta te nazywa się WUKO.

WUKO Chorzów

Jesteśmy w stanie wyczyścić instalacje kanalizacyjne dla średnic od DN90 wzwyż. Dla czyszczenia kanalizacji o małych średnicach rur używamy mniejszych pojazdów z zamontowanymi odpowiednimi pompami

Tel. kontaktowy 502-220-475 e-mail: biuro@hydroseb.pl

Hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej Chorzów Szybka realizacja usług - duże WUKO Chorzów, czyszczenie kanałów kanalizacyjnych Czyszczenie kanalizacji Chorzów:  deszczowych, sanitarnych - WUKO
Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Paulina Za..., Chorzów, 15.12.2018

"Polecam, instalacja wyczyszczona, wszystko działa"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Alina Mu..., Chorzów, 08.01.2019

"Instalacja została wyczyszczona przez firmę, dookoła kamienicy, polecam"

Hydro Seb - czyszczenie kanalizacji

Urszula To...,Chorzów, 29.01.2019

"Przyjazd i realizacja usługi szybka, instalacja wyczyszczona, wszystko jest sprawne"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Rafał Pi..., Chorzów, 04.02.2019

"Firma przygotowana do usługi na 100%, polecam"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Sabina Ce..., Chorzów, 03.03.2019

Firma godna polecenia.

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Waldemar T., Chorzów, 16.03.2019

"Usługa wykonana, polecam"

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Elżbieta K..., Chorzów, 27.03.2019

Usługa wykoanana skutczenie. Polecam

Czyszczenie kanalizacji Chorzów - WUKO Chorzów