Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Czyszczenie kanalizacji Bytom: deszczowe, sanitarne

Wykonujemy czyszczenie kanalizacji w następujących rejonach Bytomia m.in. Rozbrak, Górniki, Stroszek, Vitor, Osiedle Kwiatowe, itp.

CZAS DOJAZDU NAWET W 60 MINUT*

Jest to metoda ciśnieniowa czyszczenia instalacji bądź sieci kanalizacyjnych. Polega na wprowadzeniu węża o podwyższonej wytrzymałości do rur kanalizacyjnych. Na końcu węża zamontowana jest odpowiednia dysza przeznaczona do usunięcia odpowiedniego zatoru, bądź wyczyszczenia określonego zabrudzenia. Urządzenie zamontowane na samochodzie ( WUKO pompuje wodę na koniec węża, gdzie z dyszy pod wysokim ciśnieniem wydostaje się woda, która czyści rury kanalizacyjne.

Istotnym elementem jest również rodzaj dyszy użytej do czyszczenia kanalizacji. W zależności od średnicy rury, rodzaju zaburdzenia, materiału stosuje się różne dysze czyszczące.

Usługi czyszczenia kanalizacji deszczowych bądź sanitarnych przy pomocy tzw. dużego WUKO wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ceny oraz innych warunków umowy oraz przesłaniu zlecenia na nasz adres e-mail.

Czyszczenie i obsługa przepompowni Bytom

W wyniku zapotrzebowania na usługi serwisowania przepompowni oferujemy naszym klientom, również usłgę czyszczenia przepompowni różnych wymiarów, w tym również wyjęcie pomp oczyszczenie ich wraz z podłączeniem.

Przy pomocy hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji możemy wyczyścić instalacje kanalizacji deszczowych, sanitarnych, przemysłowych, ogólnospławnych, ale również studzienki kanalizacyjne, wpusty deszczowe. Na swoim wyposażeniu posiadamy kilka pojazdów ciężarowych przeznaczonych do czyszczenia kanalizacji. W zależności od pojazdu mają one różną wydajność pracy, co sprawia, że dostosowuje się moc pracy pompy do średnicy rury oraz zabudzenia danej instalacji. Popularnie auta te nazywa się WUKO.

WUKO Bytom

Jesteśmy w stanie wyczyścić instalacje kanalizacyjne dla średnic od DN90 wzwyż. Dla czyszczenia kanalizacji o małych średnicach rur używamy mniejszych pojazdów z zamontowanymi odpowiednimi pompami

Tel. kontaktowy 502-220-475 e-mail: biuro@hydroseb.pl

Hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej Bytom Czyszczenie kanalizacji Bytom:  deszczowych, sanitarnych - WUKO Szybka realizacja usług - duże WUKO Bytom, czyszczenie kanałów kanalizacyjnych
Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Alina K..., Bytom, 9.11.2018

firma przeprowadziła konserwację pionu w kamienicy, polecam

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Włodzimierz J..., Bytom, 08.12.2018

Wyczyszczono instalację deszczową na terenie posesji, zgodnie z założeniem

Hydro Seb - czyszczenie kanalizacji

Zofia S...,Bytom, 3.01.2019

Zlecone prace zrobione prawidłowo

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Marianna Ż..., Bytom, 13.02.2019

Firma przyjechała szybko od momentu zgłoszenia i wykonała usługę zgodnie ze zleceniem

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Mateusz M.., Bytom, 09.03.2019

Usługa zrealizowana bardzo dobrze

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Jacek F., Bytom, 29.03.2019

Jestem zadowolony z przebiegu zleconych prac

Pogotowie kanalizacyjne HydroSeb opinie

Nikodem P..., Bytom, 2.04.2019

Hydraulicy przyjechali szybko prace wykonali rzetelnie