Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Udrożnianie kanalizacji Będzin

Udrożnienie kanalizacji przeprowadzamy metodą ciśnieniową lub mechaniczną, dostosowaną do średnicy rur, ich lokalizacji, a także rodzaju problemu. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, firm i spółdzielni na terenie Będzina i okolic. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i wiedzę, by usuwać zatory sprawnie i przy zachowaniu porządku w miejscu pracy.

Metoda ciśnieniowa i elektromechaniczna

Dysponujemy zapleczem technicznym umożliwiającym przeprowadzanie udrożniania rur wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Do ciśnieniowego udrożniania rur wykorzystujemy pojazdy ciężarowe typu WUKO oraz mniejsza auta wyposażone w pompy ciśnieniowe – wszystkie umożliwiają rozbicie i wypłukanie zanieczyszczeń wodą podawaną pod wysokim ciśnieniem. Udrożnianie elektromechaniczne przeprowadzamy za pomocą spirali, która dzięki okrężnym ruchom rozbija zatory. W przypadku niedużych zatkań, w szczególności wszelkiego rodzaju odpływów,  stosujemy pompkę ssąco-tłoczącą.

Działania poprzedzające udrożnienie kanalizacji

Wielokrotnie spotykamy się z powstaniem zatorów, które powstały na linii systemu prowadzącego z budynku do szamba. Zanim podejmiemy się udrożniania, musimy zlokalizować miejsce zatkania. W tym celu wykorzystujemy kamery do monitoringu kanalizacji. Zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwia błyskawiczne odnalezienie zatoru i zastosowanie metod, które skutecznie go usuną.