Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Czyszczenie kanalizacji w Będzinie

Czyszczenie kanalizacji obejmuje działania rozwiązujące problem z drożnością rur różnych systemów kanalizacyjnych. Dojeżdżamy do klientów z Będzina i innych miejscowości, działając szybko i sprawnie. Niedrożność rur prowadząca do zastoju lub cofania się wody utrudnia korzystanie z elementów sanitarnych, dlatego zapewniamy błyskawiczną reakcję. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, przy pomocy którego rozwiązujemy każdy problem związany z nieprawidłową pracą kanalizacji.

Czyszczenie ciśnieniowe i elektromechaniczne rur kanalizacyjnych

Pojazdy typu WUKO wyposażone w pompy ciśnieniowe umożliwiają sprawne usuwanie zatorów w rurach o dużej średnicy, prowadzonych na zewnątrz budynków. Duże pojazdy świetnie sprawdzają się podczas awarii w zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Dysponujemy też mniejszymi autami i sprzętem do czyszczenia elektromechanicznego wewnątrz budynków. W celu zlokalizowania zatoru lub źródła nieprzyjemnego zapachu wykorzystujemy sprzęt do zadymiania i monitoringu kanalizacji. Prowadzimy też prace naprawcze w przypadku odnalezienia uszkodzenia rur kanalizacyjnych.

Wszystkie prace wykonujemy sprawnie przy jednoczesnym poszanowaniu mienia klienta. Dbamy o zachowanie porządku w miejscu pracy.