Godziny pracy Pogotowie kanalizacyjne tel.502-220-475
Pn-Pt 6-22, Sb 7-16, pozostałe - awaryjnie

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług hydrauliczych?

Z większością awarii bez większych problemów radzimy sobie sami. Zdarzają się jednak sytuacje, w których samodzielna próba rozwiązania problemu może okazać się niemożliwa, a nawet niebezpieczna. W takich przypadkach najlepiej zdać się na fachowców, dysponujących odpowiednim sprzętem i niezbędnym doświadczeniem.

Spis treści:

1. Nie każdą awarię usuniesz sam

2. Nie ryzykuj! Zaufaj doświadczeniu

3. Techniczne wsparcie mile widziane

4. Bez remontu. Bez kłopotu

Nie każdą awarię usuniesz sam

Dom i jego najbliższe otoczenie kryją wiele tajemnic. Kilometry rur o różnym przeznaczeniu, na co dzień ukrytych pod posadzką i przebiegających pod posesją, odpowiadają za dostarczenie bieżącej wody i odprowadzanie nieczystości. Przez lata nawet nie zdajemy sobie sprawy jak istotną rolę pełnią. Przypominamy sobie o nich dopiero wtedy, gdy ulegną awarii. W najlepszym przypadku będzie to drobny wyciek lub łatwa do usunięcia niedrożność. W skrajnych sytuacjach, uszkodzenie może doprowadzić do zalania mieszkania, podtopienia gruntu i uporczywych, nieprzyjemnych zapachów.

Nie ryzykuj! Zaufaj doświadczeniu

Próby usunięcia niektórych, bardziej skomplikowanych awarii bez odpowiedniego sprzętu i wiedzy, mogą przynieść skutek odwrotny od zamierzonego. Niekiedy samo zlokalizowanie uszkodzonego miejsca będzie prawdziwym wyzwaniem. Aby uniknąć niepotrzebnych stresów i kosztownych prób, lepiej od razu skorzystać z usług fachowców. Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie ludzi zajmujących się tymi specyficznymi usługami daje pewność, że podjęte metody "leczenia" będą właściwe. Z awarią kanalizacyjną jest zupełnie podobnie jak z chorobą. Najważniejsza jest trafna diagnoza, postawiona w możliwie najkrótszym czasie. A taką diagnozę mogą postawić tylko fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Profesjonalne wsparcie znajdziesz w monitoringu kanalizacji znajdziesz u nas!

Techniczne wsparcie mile widziane

Trafna analiza to dopiero początek. Do prawidłowego działania i kompleksowego usunięcia awarii niezbędny jest zaawansowany sprzęt. Inspekcja wideo wybranych odcinków, w tym również mniejszych średnic rur przy umywalkach, zlewach czy pionach to czasem jedyny sposób, który uchroni przed kosztownym i czasochłonnym demontażem.

Bez remontu. Bez kłopotu

Połączenie wiedzy i doświadczenia ze zdobyczami techniki, stanowią skuteczny i relatywnie tani sposób na naprawę uszkodzonych rur. W wielu przypadkach to jedyne z możliwych wyjść. Bezinwazyjna diagnoza uchroni przed kosztownymi wykopami, paraliżującymi miasto lub zapobiegnie uporczywym remontom. Czas wezwać fachowców!